Stáhněte si eBook zdarma

Jak ozvláštnit výuku

skrze tvorbu vlastních pracovních listů

Jste začínající učitelé, průvodci v alternativní škole nebo "jen" zapálení pedagogové, kteří nehodlají vyhořet?
Pak je můj eBook právě pro Vás.

Respektujeme Vaše soukromí a nikdy Vám nebudeme posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Nechte se inspirovat...

Moc jsem se na eBook těšila a nezklamal 😉 Ač jsem relativně zkušená Montessori průvodkyně, přečetla jsem jej doslova jedním dechem. Mně osobně dodal především systém, ke kterému se mohu vždy vrátit. Listy totiž tvořím podle nálady a chaoticky, někdy se pak s nápady a realizací dost natrápím. Zde je vše na pár stranách shrnuto i s příklady možného využití. A pro ty, kteří s vlastními pracovními listy teprve začínají? Podle mě je K NEZAPLACENÍ. Jsou v něm zachyceny mnohaleté znalosti a zkušenosti z výuky a praxe, vše ještě doplněno cennými nápady k ozvláštnění výuky. Je to naprosto skvělý návod, který učitele tvorbou pracovních listů provede krok za krokem - od uvědomění si tématu, typu pracovního listu, přes technické parametry až po kontrolu.
Mgr. Lucie GregorováMontessori průvodce
Tento E-book jsem přečetla jedním dechem. Je krásně svižně napsaný a při čtení jsem měla chuť jít teď hned pracovní listy tvořit a s žáky je vyzkoušet. Nadšení, které do textu Terka přidala, je nepřehlédnutelné, okamžitě vás polapí. Je vhodný pro začínající učitele, ale také pro učitele, kteří „to“ chtějí zkusit jinak. V E-booku je spousta inspirace, tipů, poznámek, které jsou ukotvené v Terčině praxi. Oceňuji i závěrečné tipy na celkové ozvláštnění výuky, které pomohou k tomu, aby s námi učiteli rozhodně nebyla nuda.
Mgr. Gabriela ŠtěpánkováMontessori průvodce
E-book je napsán velmi přehledně a čtivě. Návody jsou názorné, dobře pochopitelné (včetně příkladů) a dají se snadno aplikovat do praxe. Velmi oceňuji i vysvětlení technických parametrů pro psaní pracovních listů, díky kterým je můžou používat i děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Líbí se mi, že lze návody použít nejen pro školní potřeby, ale i pro volnočasové aktivity.
Mgr. Stanislava NovákováVedoucí v organizaci Junák - český skaut, z.s.